Aby sa vám ľahko nakupovalo, používame na webe na personalizáciu a analýze návštevnosti cookies. Viac informácií


Úvod » STAROSTLIVOSŤ O MIHALNICE » Vyživujúce séra » Excellent gold - sérum pre rast prírodných rias


        

Excellent gold - sérum pre rast prírodných rias

skladom

 

Číslo produktu: 699
naša cena bez DPH: 28,93 EUR (758 Kč)
naša cena s DPH (21 %):
35,00 EUR (917 Kč)

Popis produktu

Sérum na podporu rastu rias, ktoré uľahčuje produkciu kmeňových buniek, zvyšuje tak schpnost syntézy keratínu a tým urýchľuje rast rias a posilňuje ich. Sérum pôsobí priamo vo vlasovej folikule, kde predlžuje anagénna (rastovú) fázu riasy. Vďaka tomu dôjde k posilneniu rastu rias a zvýšenie ich počtu.
Sérum urýchľuje prechod z telogénna fáza (fáza dokončenie rastového cyklu a vypadnutie riasy) na anagénna, kde opäť dochádza k rastu nových rias. Mihalnicové folikuly teda dokážu rýchlejšie vytvárať nové riasy.

APLIKÁCIE
Dokonale odlíčime riasy a očné okolie. Aplikátorom nanesieme sérum ku korienkom spodných i horných rias alebo na obočie. Nanášajte denne, ideálne na noc. Pre maximálny účinok je nevyhnutné nanášať sérum denne. Pri sporadickom používaní sa efekt znižuje. Pre zachovanie efektu dlhých rias pokračujte v aplikácii.

VÝSLEDOK
Obsiahnuté aktívne zložky boli podrobené dôkladnému testovaniu az výsledkov vyplýva, že požadované výsledky sú viditeľné po 3 - 4 týždňoch a maximálneho výsledku sa dosiahne po 5 - 6 týždňoch denného používania. Výsledky sa môžu líšiť podľa metabolizmu.

Obsah: 10ml

 

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.