Aby sa vám ľahko nakupovalo, používame na webe na personalizáciu a analýze návštevnosti cookies. Viac informácií

Neviete si rady? Ozvite sa

+420 607 263 768 Po - Pá (8 - 16 hod) info@best-lashes.sk

 

 

Sledujte novinky

TOVAR V AKCII

naša cena 17,00 EUR (432 Kč)
skladom
naša cena 14,00 EUR (356 Kč)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 12,50 EUR (318 Kč)
skladom
naša cena 13,50 EUR (343 Kč)
skladom

KURZY PREDLŽOVANIE RIAS » Kurz predlžovanie rias 3D
Kurz predlžovanie rias 3D NEW !!

Kurz predlžovanie rias 3D objemovými riasami pod záštitou Best Lashes Professional® ... doprajte si luxus hollywoodskych stars ...

Vykonávate už permanentné predlžovanie rias vo vašom salóne?

Kurz predlžovanie rias 3D je zameraný na metódu predlžovanie horných rias objemovými riasami, tzv. 3D predlžovanie mihalníc. Jedná sa o doškoľovacie kurz, ktorý je určený len rasovým stylistkám s dostatočnou praxou v predlžovaní rias metódou rasa na rasu.

Ponúknite svojim klientkám luxusné riasy vo forme objemových rias. Tieto veľmi jemné riasy sú buď už pripravené vo forme vejáriky (3D, 4D, 5D) alebo si tieto môžete vytvoriť samy z veľmi jemných tenkých rias s hrúbkou 0,05 mm alebo 0,07mm. Sú ideálne najmä pre klientky, ktoré túžia po dokonalom, hustom, ale zároveň prirodzenom vzhľadu.

Dĺžka kurzu:

1 deň (cca 6 hodín, teória + prax)
Miesto konania:

Školiace centrum Best Lashes Professional, Kuštova 313, Rakovník.

Kapacita kurzu:

V záujme zachovania maximálnej kvality a Vašej spokojnosti je kapacita kurzu obmedzená na 2. kurzistky, kedy každá má svoju vlastnú modelku, ktoré vykonáva komletné aplikácii rias (nie iba časť alebo si "len niečo nalepí").

Všetok použitý materiál je od jednej značky Best Lashes Professional a je v našej réžii. Ak sa rozhodnete si u nás zakúpiť akúkoľvek sadu, tak domov si ju odnášate nepoužitú.

Lektorka kurzu:

Veronika Ráchelová

V prípade záujmu či otázok (termíny kurzov, a i.) Nás kontaktujte na tel.č. +420 731 464 852 alebo na e-maile: kurzy@best-lashes.cz

Kurz predlžovanie rias - garancia úspešnosti:

Všetky študentky, ktoré u nás absolvujú kurz predlžovanie rias, majú možnosť si tento kurz zadarmo kedykoľvek zopakovať. Možno si tak napr. Po dlhšej pauze osviežiť vedomosti.
Platobné podmienky kurzu:

Je nutné vopred uhradiť zálohu 50 EUR a to do 5 dní pred začiatkom kurzu, na účet: 178570772/0600.

V prípade zrušenia termíne z vašej strany o zálohu neprídete, buď vás automaticky zaradíme na nasledujúci termín alebo si dohodnete iný. Ak si už termín zarezervujete a na poslednú chvíľu si všetko rozmyslíte, potom vaše záloha prepadá v prospech nášho účtu!

Cena kurzu:

1 osoba ..... 120 EUR (bez vybavenia)


1 osoba .....  (vrátane profesionálnej sady Real 3D)