Aby sa vám ľahko nakupovalo, používame na webe na personalizáciu a analýze návštevnosti cookies. Viac informácií

Neviete si rady? Ozvite sa

+420 607 263 768 Po - Pá (8 - 16 hod) info@best-lashes.sk

 

 

Sledujte novinky

TOVAR V AKCII

naša cena 11,50 EUR (292 Kč)
skladom
naša cena 14,00 EUR (356 Kč)
skladom
naša cena 13,50 EUR (343 Kč)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 7,90 EUR (201 Kč)
skladom
naša cena 12,50 EUR (318 Kč)
skladom

12. 11. 2019

Gélové podložky pod oči

Gélové podložky versus ochrannej pásky

Ako z technologického postupu aplikácie mihalníc metódou mahalnica na mihalnicu vyplýva, jedná sa o lepenie jednej umelé mihalnice na jednu prírodnú. Pretože sa aplikácia vykonáva so zavretými očami, tak je viac než žiaduce, aby horné mihalnice boli oddelené od spodných. K tomu práve slúžia buď gélové podložky alebo ochranné pásky. Či si vyberiete prvú či druhú možnosť je čisto vaša vec, však kože v okolí očí je veľmi citlivá a gélové podložky sú rozhodne väčším komfortom pre klientky, pretože nielen že zakryjú spodné mihalnice, ale počas aplikácie uvoľňujú do kože ošetrujúcej látky (či už sa jedná o kolagén, vitamíny či kombinácie), ktoré ho vyživujú.

Dnes je na trhu niekoľko variantov gélových podložiek. Avšak so 100% istotou nedá povedať "kúpte si tieto a je to". Každá klientka má rôzny tvar a veľkosť očí, preto je vhodné mať k dispozícii aspoň dva varianty.

V našej ponuke si môžete vybrať z niekoľkých druhov, ktoré sa osvedčili či už veľkosťou či tvarom. Najčastejšie zákazníčky nášho e-shopu využívajú gélové podložky typ A alebo typ B.

Novinkou na trhu sú tzv. Silikónové podložky pod oči, ktoré pri správnej údržbe a použití vydrží na 100 aplikácií. Bohužiaľ tým, že sú silikónové a umývateľné (z dôvodu možnej dezinfekcie) nie sú napustené žiadnymi pěstícími látkami. Avšak je to stále prijateľnejšie variant než odlepovanie papierových či plastikových pások.

Autorka článku:

Ing. Lucie Marková

Best Lashes Professional s.r.o.