Aby sa vám ľahko nakupovalo, používame na webe na personalizáciu a analýze návštevnosti cookies. Viac informácií

Neviete si rady? Ozvite sa

+420 607 263 768 Po - Pá (8 - 16 hod) info@best-lashes.sk

 

 

Sledujte novinky

TOVAR V AKCII

naša cena 14,00 EUR (367 Kč)
skladom
naša cena 14,00 EUR (367 Kč)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


12. 11. 2019

Gélové podložky pod oči

Gélové podložky versus ochrannej pásky

Ako z technologického postupu aplikácie mihalníc metódou mahalnica na mihalnicu vyplýva, jedná sa o lepenie jednej umelé mihalnice na jednu prírodnú. Pretože sa aplikácia vykonáva so zavretými očami, tak je viac než žiaduce, aby horné mihalnice boli oddelené od spodných. K tomu práve slúžia buď gélové podložky alebo ochranné pásky. Či si vyberiete prvú či druhú možnosť je čisto vaša vec, však kože v okolí očí je veľmi citlivá a gélové podložky sú rozhodne väčším komfortom pre klientky, pretože nielen že zakryjú spodné mihalnice, ale počas aplikácie uvoľňujú do kože ošetrujúcej látky (či už sa jedná o kolagén, vitamíny či kombinácie), ktoré ho vyživujú.

Dnes je na trhu niekoľko variantov gélových podložiek. Avšak so 100% istotou nedá povedať "kúpte si tieto a je to". Každá klientka má rôzny tvar a veľkosť očí, preto je vhodné mať k dispozícii aspoň dva varianty.

V našej ponuke si môžete vybrať z niekoľkých druhov, ktoré sa osvedčili či už veľkosťou či tvarom. Najčastejšie zákazníčky nášho e-shopu využívajú gélové podložky typ A alebo typ B.

Novinkou na trhu sú tzv. Silikónové podložky pod oči, ktoré pri správnej údržbe a použití vydrží na 100 aplikácií. Bohužiaľ tým, že sú silikónové a umývateľné (z dôvodu možnej dezinfekcie) nie sú napustené žiadnymi pěstícími látkami. Avšak je to stále prijateľnejšie variant než odlepovanie papierových či plastikových pások.

Autorka článku:

Ing. Lucie Marková

Best Lashes Professional s.r.o.