Aby sa vám ľahko nakupovalo, používame na webe na personalizáciu a analýze návštevnosti cookies. Viac informácií

Neviete si rady? Ozvite sa

+420 607 263 768 Po - Pá (8 - 16 hod) info@best-lashes.sk

 

 

Sledujte novinky

TOVAR V AKCII

naša cena 14,00 EUR (356 Kč)
skladom
naša cena 35,00 EUR (889 Kč)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 2,60 EUR (66 Kč)
skladom
naša cena 15,00 EUR (381 Kč)
skladom

O NÁS
O nás

Ako to všetko začalo?

Počiatky siahajú do roku 2009, kedy sme začali v malom prenajatom priestore, kde sme sa zameriavali na nechtovú modeláž a medzi prvými na predlžovanie rias. Čas šiel ďalej a nám dochádzalo, že by bolo fajn, rozšíriť naše služby. Po skúsenostiach, ktoré sme mali sme sa rozhodli ich predávať ďalej formou kurzov.

V auguste 2010 prebehol náš prvý kurz predlžovanie rias a súčasne sme sa rozhodli, že je potrebné väčších priestorov. Od tej doby do súčasnosti sme preškolili niekoľko stoviek kurzistek. O pár mesiacov neskôr sme už boli v dostečně veľkých priestoroch, v ktorých sa zrodila myšlienka stať sa dovozcom produktov na predlžovanie rias.

Vlastná značka

Ešte koncom roka 2010 sme sa stali dovozcovia spoločnosti Blink Lashes a neskôr aj značky Beautier. Zhruba rok nám trvalo než nám došlo, že chceme svoju vlastnú značku, koncepciu, svoj priestor pre realizáciu fantázie. Preto sme vytvorili vlastnú značku Best Lashes Professional, ktorú sme roku 2012 zaregistrovali ako chránenú obchodnú značku.

Čas išiel ďalej, píše sa rok 2015, a my už sme sa prestali vojsť do priestorov a tak sme opäť premýšľali. Voľba bola jasná - chceme príjemné prostredie mimo ruchu mesta. Keď sa vzápätí naskytla možnosť kúpiť vlastné priestory na dedine, bolo rozhodnuté.

Ako všetko dopadlo?

Dnes máme vlastnú značku, kde realizujeme všetky naše sny a predstavy ohľadom predlžovanie rias. Snažíme sa udávať smer, rozširovať portfólio našej značky a to všetko pre spokojnosť našich zákazníkov, ktorí sú predovšetkým z Českej republiky a Slovenska.

Našou značku Best Lashes Professional® však poznajú zákazníci z takmer celej Európy a kto vie, kam nás vietor zaveje ...

Náš tým

  • Veronika Ráchelová
  • Milan Marek
  • Lucie Marková
  • Dana Jelínková