Aby sa vám ľahko nakupovalo, používame na webe na personalizáciu a analýze návštevnosti cookies. Viac informácií

Neviete si rady? Ozvite sa

+420 607 263 768 Po - Pá (8 - 16 hod) info@best-lashes.sk

 

 

Sledujte novinky

TOVAR V AKCII

naša cena 4,00 EUR (102 Kč)
skladom
naša cena 3,50 EUR (89 Kč)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 2,60 EUR (66 Kč)
skladom
naša cena 0,20 EUR (5 Kč)
skladom
naša cena 7,90 EUR (201 Kč)
skladom

07. 10. 2019

Semipermanentná mascara

EG Semipermanentná mascara

Semipermanentná mascara je jedným zo spôsobov ako zvýrazniť svoje mihalnice, a to najmä pre klientky, ktoré nechcú alebo nemôžu mať predĺžené mihalnice.

Semipermanentna mascara je v podstate špeciálny náter, ktorý sa v niekoľkých vrstvách (v závislosti na intenzite zvýraznenie) nanáša na prírodné mihalnice, ktoré následne vyzerajú ako stále nalíčené maskarou. Rozdiel je v tom, že semipermanentné mascara sa nerozmaže, nežmolkuje a je 100% vodeodolná.

Výsledný efekt je oveľa výraznejší v kombinácii s trvalou na riasy, ktorú je možné aplikovať pred aplikáciou semipermanentné maskary.

Treba podotknúť, že takto upravené mihalnice nie sú nastálo. Vzhľadom k prirodzenému procesu obmeny prírodných mihalníc sa aj semipermanentná mascara musí po cca 3 - týždňoch opäť aplikovať.

Tiež je vhodné používať pre odlíčenie očného okolia produkty, ktoré neobsahujú olejové zložky, ale sú na báze vody. Rovnako mnout oči nie je vhodné, pretože dochádza k porušeniu štruktúry náteru, môže dôjsť k praskaniu a následnému odlupovaniu.

Semipermanentnú maskaru je nevhodné odstraňovať v domácich podmienkach, pretože môže dôjsť k poškodeniu prírodných mihalníc. Na odstránenie semipermanentné riasenky sa používa gélový odstraňovač, ktorý veľmi jemne a bez poškodenia prírodných mihalníc odstránia náter z mihalníc.

Autorka článku:

Ing. Lucie Marková

Best Lashes Professional s.r.o.