Aby sa vám ľahko nakupovalo, používame na webe na personalizáciu a analýze návštevnosti cookies. Viac informácií

Neviete si rady? Ozvite sa

+420 607 263 768 Po - Pá (8 - 16 hod) info@best-lashes.sk

 

 

Sledujte novinky

TOVAR V AKCII

naša cena 12,50 EUR (318 Kč)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 7,90 EUR (201 Kč)
skladom
naša cena 13,50 EUR (343 Kč)
skladom

28. 12. 2019

Trvalá na riasy

Trvalá na riasy je štandardný spôsob ako docieliť dlhodobého natočenie mihalníc a v kombinácii s semipermanentné špirálou alebo farbou na riasy je skvelou voľbou, najmä v prípadoch, keď klientka nemá možnosť mať riasy predĺženej.

Skôr sa používali (a stále používajú) trvalé, u ktorých bolo nutné použitie jednorazových natáčok a celá procedúra trvala cca 45min - 60min. V dnešnej dobe sa hojne využíva tzv. 10min trvalá, pri ktorej sa používajú silikónové natáčky a ako sám názov napovedá, doba pôsobenia jednotlivých produktov trvá 10 minút. Vzhľadom k tomu, že sa používajú iba dva produkty, resp. gél (trvalá) a ustaľovač, tak celá procedúra trvá 20min.

Nech už si vyberiete akýkoľvek druh trvalej na riasy (s použitím jednorazových natáčok alebo silikónové natáčky) je nutné počítať s tým, že je potrebné sa o riasy následne starať. Základom by mal byť jemný odličovač a určite riasy silno nemnout, pretože môže dôjsť k ich lámaniu. Rovnako tak je vhodné používať regeneračné prípravky, ktoré bývajú súčasťou trvalej na riasy so silikónovými natáčkami.

Autorka článku:

Ing. Lucie Marková

Best Lashes Professional s.r.o.