Aby sa vám ľahko nakupovalo, používame na webe na personalizáciu a analýze návštevnosti cookies. Viac informácií

Neviete si rady? Ozvite sa

+420 607 263 768 Po - Pá (8 - 16 hod) info@best-lashes.sk

 

 

Sledujte novinky

TOVAR V AKCII

naša cena 13,00 EUR (330 Kč)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 0,20 EUR (5 Kč)
skladom
naša cena 3,80 EUR (97 Kč)
skladom
naša cena 12,50 EUR (318 Kč)
skladom

KURZY PREDLŽOVANIE RIAS » Kurz predlžovanie rias klasik
Kurzy predlžovanie rias

Kurz predlžovanie rias je jednodňovom kurzom (cca 8 hod), ktorý je určený nielen špecialistom zo sveta krásy, predovšetkým kozmetičkám, ale radi uvítame aj širokú verejnosť - mamičky na materskej dovolenke, študentky atď.

So sebou si prineste iba dobrú náladu a chuť sa niečo nové naučiť.

Kurz je rozdelený do dvoch častí:

  •  teoretická
  • praktická


Teoretická časť

V teoretickej príprave sa dozviete niečo málo z histórie predlžovanie rias a zhodnotíte si predchádzajúce formy predlžovanie rias. Následne sa dozviete všetko podstatné - o riasach (ich rozdelenie, použitie, atď.), O lepidlách (rozdelenie, použitie, alegické reakcie - ako je možné sa im vyhnúť).

V neposlednom rade sa zoznámite s technikou aplikácie, spôsoby predlžovanie rias a efekty v takom rozsahu, aby ste vedela svojim klientkám poradiť, aký efekt im vykúzlite a prečo.


Praktická časť

Potom nasleduje praktická časť, v ktorej budete potrebovať svoju modelku (s prírodnému riasami). V tejto časti sa budete pod bedlivým dohľadom lektorky nielen učiť aplikovať riasy, ale tiež podľa prírodných rias Vašej modelky, sa naučíte vyberať si správne zakrivenie, hrúbku a dĺžku rias tak, aby ste nielen vytvorila dokonalý efekt, ale predovšetkým nepoškodzovala prírodné riasy.

Naučíte sa, ako sa správne starať o predĺžené riasy, aby ich dokonalý vzhľad bol čo najdlhší a vaše klientky boli právom pyšné na to, že ste ich rasová stylistka práve vy.

V záujme zachovania maximálnej kvality a vašej spokojnosti je kapacita kurzu obmedzená na 3. kurzistky, kedy každá má svoju vlastnú modelku, ktoré vykonáva komletné aplikácii rias vrátane efektu melíru (nie iba časť alebo si "len niečo nalepí").

Všetok použitý materiál je od našej značky Best Lashes Professional a je v našej réžii. Ak sa rozhodnete si u nás zakúpiť akúkoľvek sadu, domov si ju odnášate nepoužitú.

Dĺžka kurzu:

1 deň (cca 8 hodín, teória + praxa)


Miesto konania:

Školiace centrum Best Lashes Professional, Kuštova 313, Rakovník.


Kapacita kurzu:

V záujme zachovania maximálnej kvality a vašej spokojnosti je kapacita kurzu obmedzená na 3. kurzistky, kedy každá má svoju vlastnú modelku, ktoré vykonáva komletné aplikácii rias (nie iba časť alebo si "len niečo nalepí").


Lektorka kurzu:

Veronika Ráchelová

V prípade záujmu či otázok (termíny kurzov, a i.) Nás kontaktujte na tel.č. +421 731 464 852 alebo na e-maile: kurzy@best-lashes.cz

Kurz predlžovanie rias garancie úspešnosti:

Všetky študentky, ktoré u nás absolvujú kurz predlžovanie rias, majú možnosť si tento kurz zadarmo kedykoľvek zopakovať. Možno si tak napr. Po dlhšej pauze osviežiť vedomosti.

V prípade, že Vám nevyhovujú naše vypísané termíny, nie je problém sa dohovoriť na inom termíne, ktorý by Vám vyhovoval. Ku každému pristupujeme individuálne.
Platobné podmienky kurzu:

Je nutné vopred uhradiť zálohu 50 EUR a to do 5 dní pred začiatkom kurzu, na účet: 178570772/0600.

V prípade zrušenia termíne z vašej strany o zálohu neprídete, buď vás automaticky zaradíme na nasledujúci termín alebo si dohodnete iný. Ak si už termín zarezervujete a na poslednú chvíľu si všetko rozmyslíte, potom vaše záloha prepadá v prospech nášho účtu!


Cena:

1 osoba ..... 120 EUR

1 osoba .....  (vrátane profesionálnej sady Silver)

1 osoba .....  (vrátane profesionálnej sady Gold)